Content marketing – stworzymy treści na Twoją stronę! 

 

Jak to robimy? To proste! Sprawdzamy, na jakie słowa kluczowe warto pozycjonować Twoją stronę i tworzymy unikalne treści, które je zawierają. Wiele stron internetowych nie posiada wystarczającej ilości treści. Brak tekstów na stronie głównej, opisy produktów kopiowane od producentów, pominięcie bloga – napiszemy je dla Ciebie! Oferta content marketing to realizacja kompleksowej obsługi strony www, w ramach której wchodzi przygotowanie opisów zamieszczanych w sieci. Przygotujemy wstęp na stronie głównej, opisy kategorii lub ofert, a wszystko to uwzględniając zasady pozycjonowania.

Żadna branża nie jest nam obca! Weryfikujemy wszystkie informacje i tworzymy treści oparte sprawdzonych źródłach. Ich charakter może być przeróżny – informacje, opisy, ciekawostki, słowniczki, poradniki i wiele więcej! Wszystko to oczywiście pisane pod kątem SEO, jednak nie zapominamy, że to Twój odbiorca jest najważniejszy i te treści są dla niego! Artykuły na bloga tworzą doświadczeni copywriterzy, dla których zawiłości językowe to pestka! Teksty weryfikowane są pod względem poprawności językowej i dostosowane do każdego czytelnika. Piszemy tak, jakbyśmy chcieli by pisano o nas :)

Nasi copywriterzy piszą z prędkością 250 znaków na minutę z poprawnością 90%! Przeciętny pracownik biurowy pisze koło 100 znaków. Oznacza to, że Twój tekst powstaje szybko, ale też bardzo dokładnie. Jest on też weryfikowany przez specjalistyczne narzędzia pod względem gramatycznym, stylistycznym i ortograficznym.


Sprawdź czym jest SXO


 

Content Marketing dla Twojej firmy