Zaskocz swoich Klientów dynamiczną reklamą w sieci!

Nasza usługa Content Video to tworzenie treści reklamowych w formie materiałów filmowych. Filmy instruktażowe, materiały z życia firmy, wideo produktowe, webinaria i wiele więcej! Wszystko to możemy dla Ciebie przygotować, dostosowując do odpowiednich kanałów w mediach społecznościowych.

Dlaczego forma video?

Rozwój social mediów skłania się ku reklamie dynamicznej. Filmy pokazujące zalety produktu lub usługi, poprzedzone wartościową treścią łatwiej trafiają do serc klientów. W Polsce coraz chętniej zaglądamy na YouTube, aby poszukać recenzji lub dowiedzieć się więcej o danej branży. A o trendach z TikToka słyszał już cały świat!

Dlaczego i Ty nie spróbujesz wejść we Vlogowy sposób reklamowania marki?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Ofertę indywidualnie dopasowujemy do potrzeb Twoich i firmy. Badamy konkurencję i tworzymy treści video, które będą dla Ciebie sprzedawać! Aktywna współpraca z różnymi działami Twojej firmy pozwoli tworzyć jej pozytywny wizerunek. Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej wymagający projekt zgodnie z Twoją koncepcją! A jeśli jej nie masz? Na pewno coś zaproponujemy — mamy głowę pełną pomysłów!

Jakie są korzyści z reklam video?

Zwiększysz zasięg swoich treści w social mediach — filmy są częściej udostępniane i przekazywane dalej, a co za tym, idzie sprzedaż będzie znacznie lepsza!

Content Video to zupełnie nowy sposób na promocję produktów lub usług, a także prezentację samej marki w sieci. Budują pozytywny wizerunek oraz nadają status profesjonalistów.

A konkurencja… z pewnością to zauważy! Wszyscy będą mówić o Twoich wyjątkowych formach reklamy w Internecie.

Content Video zaangażuje Twoich Klientów jeszcze bardziej!

 

Tworzymy filmy dla takich kanałów, jak:

Facebook
Linkedin
Youtube
TikTok

 


 

Szukasz pomysłów na video dla Twojej marki - zgłoś się do nas