Masz Fanpage firmowy jednak od kilku lat się kurzy? Podreperujemy go! :)

Nasza fejsbukowa oferta to założenie profilu lub odświeżenie istniejącego. Stworzymy dobrze czytające się posty, które zaangażują Twoich odbiorców. Do tego piękna grafika i możesz podbijać media społecznościowe!

Nasi webmasterzy zajmą się także Pixelem Facebooka i połączą go z Twoją stroną. Pozwala to śledzić ruch na stronie bezpośrednio z serwisu.

Dlaczego warto być na Facebooku jako marka?

Media społecznościowe to już nie tylko kontakt ze znajomymi.
To doskonała przestrzeń do promowania swojej firmy. Facebook pozwala sprzedawać, informować o ofercie, a także utrzymywać stały kontakt z Klientami. Jeśli nie jesteś w social mediach, Twój kontakt z odbiorcą nie jest wystarczający. Tam możesz zaprezentować swój towar lub usługi, a także efektywnie budować wizerunek poprzez publikację ciekawych treści. Fanpage na Facebooku pozwala zdobyć własną grupę odbiorców (fanów), przyciągniesz nowych klientów, otrzymasz recenzje od odbiorców i możesz w każdej chwili reagować na komentarze i opinie klientów.

Istnienie firmy w mediach społecznościowych pozwala stworzyć wiarygodny i pozytywny wizerunek marki, a dodatkowe treści tworzą świetną okazję do porozumienia się z klientem. Posiadanie profilu w social mediach daje możliwość zebrania danych o klientach! Możesz dowiedzieć się skąd pochodzą, ile mają lat, a także w jaki sposób reagują na dane komunikaty. Pozwala to dopasować produkty lub usługi do konkretnych grup odbiorców.

Fanpage na Facebooku umożliwia wygenerowanie większego ruchu na stronie i pozycję w wyszukiwarce! W jaki sposób? Fani otrzymują atrakcyjnie wizualny przekaz w formie infografiki, tekstu opatrzonego emotikonami, a także linkiem do strony. Mogą przekazywać go dalej, a w ten sposób zyskasz większe grono odbiorców. Niezdecydowani klienci poszukujący informacji na Twojej stronie, mogą zajrzeć na social media i zobaczyć inne reklamy.

Co my możemy dla Ciebie zrobić?

Wykorzystamy naszą wiedzę oraz doświadczenie, aby stworzyć unikalny fanpage, który będzie wizytówką Twojej firmy. Jeśli już go posiadasz zoptymalizujemy stronę przez uzupełnienie informacji, a także przygotowanie ciekawych grafik. Przygotujemy angażujące treści oraz materiały graficzne i opublikujemy je na Twoim fanpage’u.

 

KORZYŚCI Z NASZEJ OFERTY

  Regularny wzrost liczby klientów
  Budowanie bazy pozytywnych opinii o Twojej firmie
  Budowa świadomości marki
  Znaczny wzrost konkurencyjności Twojej firmy

CO OFERUJEMY?

  Opracowanie strategii marketingowej w Social Media dla Twojej firmy
  Kompleksowe i profesjonalne prowadzenie profilu firmowego
  Wyznaczenie celów biznesowych (np. zwiększanie sprzedaży) wraz z planem ich osiągania w Social Media
  Tworzenie, dodawanie i moderowanie postów (minimum 2 w tygodniu)
  Prowadzenie działań marketingowych i reklamowych mających na celu promować Twoją firmę

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ FACEBOOK 

Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu social media - napisz do nas