Pokaż swój potencjał innym!

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? Profil na Linkedin jest dla Twojej firmy! Obecnie Linkedin to ponad 4 miliony użytkowników w Polsce — to duża szansa, aby rozwijać swoją firmę w sieci.

Czym jest Linkedin? To serwis społecznościowy łączący profesjonalistów, który umożliwia nawiązywanie relacji biznesowych oraz mobilność zawodową. Zawiera informacje specjalistyczne dla branż, fachowe artykuły, wydarzenia biznesowe, analizy gospodarcze oraz dyskusje. Dla kogo? Prowadzenie firmowego profilu na Linkedin umożliwia pokazanie oryginalnych produktów i procesów w firmach. Serwis zapewnia relacje B2B, ułatwia poszukiwanie partnerów, kontrahentów i pracowników.

Dlaczego warto być na Linkedin?

  1. W ramach tego serwisu możesz stworzyć stronę swojej firmy — prezentować osiągnięcia, angażować pracowników i pozyskiwać kontakty biznesowe.
  2. Coraz częściej jest to także miejsce, w którym potencjalni klienci poszukują informacji o danej firmie.
  3. To duże ułatwienie w procesie rekrutacyjnym — znajdziesz tam nowych, wykwalifikowanych pracowników.
  4. Zbudujesz wizerunek, który będzie kojarzony z innowacyjnością, wysoką jakością kompetencji oraz etyką.
  5. Możesz prowadzić profesjonalne działania employer-brandingowe i marketingowe.

Należy jednak zacząć od strategii działania. Nie wiesz jak? Skorzystaj z oferty Mediart!

Co możemy zrobić dla Ciebie w ramach Linkedin?

Zajmiemy się stworzeniem oraz obsługą konta firmowego na Linkedin. Opracujemy strategię komunikacji dopasowaną do Twojej firmy. Przeprowadzimy identyfikację potrzeb odbiorców, aby tworzone treści generowały feedback. Analizujemy także działania prowadzone w innych social media marki. 

Pomożemy od podstaw stworzyć profil firmy, uzupełnimy informacje oraz grafiki. Będziemy je również aktualizować w porozumieniu z Tobą!

Przygotujemy wysokiej jakości treści oraz zaplanujemy ich publikację. Content na Linkedin ma unikatowy charakter, musi być spójny z profilem firmy, identyfikacją wizualną oraz merytoryką komunikacji. Nasz zespół copywriterów zadba o to, aby były one na wysokim poziomie merytorycznym oraz wizualnym. 

Regularnie będziemy obsługiwać stronę firmową, aktualizować i moderować dyskusję. Aktywność na profilu firmowym Linkedin Bydgoszcz pozwala budować pozytywny wizerunek całej firmy oraz pracodawcy, który staje się ekspertem. Nasza praca to także monitorowanie efektywności, formułowanie wniosków i działania w kierunku lepszej skuteczności profilu na Linkedin.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu social media - napisz do nas