Media BOX to pakiet stworzony z myślą o naszych Klientach, którzy nie chcą przepalać swoich finansów na działania w marketingu online. Przygotowaliśmy ofertę kompleksową, dzięki której nie musisz poszukiwać kilku wykonawców, którzy zajmą się stworzeniem i promocją Twojej strony firmowej w Internecie. Wszystko to zrobimy w ramach jednego pakietu w Mediart!

Co zawiera nasz BOX?

  • stworzenie intuicyjnej i responsywnej strony internetowej,
  • usługi z zakresu SEO, Content Marketingu i SEM,
  • pozycjonowanie i obsługa Google Moja Firma w obszarze Google Maps.

Działania promocyjne w sieci są niezwykle ważne, aby skutecznie rozwijać firmę. Dlatego właśnie wykorzystujemy wszystkie dostępne możliwości marketingu online. Usługa Media BOX to: stworzenie strony z wizytówką Twojej firmy oraz jej ofertą lub produktami, pozycjonowanie strony www, przygotowanie treści i optymalizację. W pudełku znajduje się także pełna obsługa Twojej Mapy w Google, a więc jej aktualizacja lub założenie.

 

Twój Partner w biznesie z usługą Media BOX

Razem możemy rozwijać Twój biznes! W jaki sposób? Media BOX to wiele korzyści dla Twojej firmy: dbanie o obecność marki w sieci, poprawa wizerunku, a także lepsza widoczność, która jest tak ważna, aby pozyskiwać nowych klientów.

Działania jakie przeprowadzimy w ramach usługi Media BOX-u dają możliwość reklamy Twojej firmy poprzez prezentowanie oferty na stronie, tworzenie artykułów eksperckich, poradników i treści świadczących o profesjonalizmie Twojej marki. Zbudujemy trwałe relacje z klientami i pozyskamy zupełnie nowych za pomocą wizytówki w Google Moja Firma.

CENNIK 2022 MEDIA-BOX

Chcesz skorzystać z kompleksowej oferty dla Twojej firmy - napisz do nas