Wizytówka w Mapach Google

 

95% użytkowników szukających firmy, produktu lub usługi zaczyna od… Google!

Skorzystaj z możliwości utworzenia profilu Twojej firmy bezpośrednio w Google. Zadecyduj, jakie informacje mają się wyświetlać w Mapach Google. To lepsza widoczność dla Twojej firmy i strony. My uzupełnimy Twoją wizytówkę, zadbamy o jej aktualizację oraz spójność danych udostępnianych w Internecie. Dodatkowo stworzymy treści, które będą wpływać jej pozycję w wyszukiwarce.

Google Moja Firma to usługa oparta na narzędziach Google, która pozwala zwiększyć lokalną widoczność firmy w wyszukiwarce oraz mapach. Jest to doskonała opcja dla małych i średnich firm, które działają lokalnie. Potencjalni klienci mogą Cię znaleźć w prosty sposób, dzięki widoczności w wyszukiwarce oraz mapach. Wizytówka w Google Moja Firma wspiera pozycjonowanie strony internetowej!

Dlaczego warto?

 

Lepsza widoczność oferty w wyszukiwarce

Dzięki wizytówce w Google można w łatwy sposób zwiększyć prawdopodobieństwo, że potencjalny klient znajdzie Twoją firmę. Wizytówki często są wyświetlane nad wynikami organicznymi, pod reklamami.

Łatwy dojazd

Dodanie adresu siedziby firmy automatycznie daje możliwość wyboru trasy dojazdu do niej z miejsca, w którym znajdują się klienci.

Pozytywny wizerunek

Wizytówka pozwala kontrolować informacje pojawiające się w sieci. Możesz dodać swoje dane, opis, zdjęcia, filmy i wiele więcej, aby stworzyć wiarygodny profil swojej marki w Internecie.

Pozycjonowanie lokalne 

Dodanie wizytówki z adresem www ma znaczenie dla SEO. Firmy działające lokalnie, które stworzą dobrze zoptymalizowaną wizytówkę, mają szansę zwiększyć skuteczność pozycjonowania w danym obszarze.

Wzbudzasz zaufanie

Zweryfikowanie wizytówki daje większe zaufanie wśród odbiorców! Co więcej, mogą oni opublikować swoje opinie - często to oceny decydują o wyborze usługi lub produktu.

Obecność w Mapach Google

Z Google Maps korzysta ponad 10 milionów Polaków! Dodanie swojej firmy do wizytówki Google daje ogromne możliwości, że to właśnie Twoją firmę znajdzie klient. Aplikacja pomaga użytkownikom znaleźć konkretne miejsce - w tym również Twoją firmę!

Jeszcze więcej telefonów!

Wśród danych warto również dodać numer telefonu do firmy. Wizytówka wyświetlana na smartfonie daje możliwość natychmiastowego wybrania połączenia na ten numer!

Oferta i produkty widoczne w Google

Wizytówka w Google Moja Firma zapewnia dodanie zakładek z ofertą. Twoi klienci mogą szybko i łatwo zapoznać się z produktami lub usługami już na poziomie wizytówki.

Pozycjonowanie to proces! 

Sama publikacja wizytówki to jednak za mało. Zwiększenie zainteresowania ofertą, liczby wizyt w siedzibie lub wejść na stronę jest efektem jej optymalizacji. Należy systematycznie prowadzić wizytówkę i aktualizować informacje. Chcesz stworzyć wizytówkę? A może zależy Ci na jej lepszej widoczności?

Co może zrobić dla Ciebie Grupa Mediart?

Nasze działania są… kompleksowe:

  • Założymy wizytówkę Twojej firmy w Google
  • Wprowadzimy niezbędne informacje
  • Pomożemy w procesie weryfikacji
  • Przygotujemy opisy, które pozytywnie wpłyną na pozycjonowanie
  • Stworzymy wpisy z ofertą
  • Utworzymy dedykowaną stronę business site

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Potrzebujesz naszej pomocy przy Mapach Google - napisz