Strony responsywne - RWD

Wyobraź sobie sytuację, w której potencjalny klient szuka Twojej strony internetowej, by poznać Twoje usługi. Korzysta z urządzenia mobilnego, np. smartfona. Trafia na stronę, ale jest ona nieczytelna!

Dlaczego nie polecamy CMS Wordpress?

CMS Wordpress jest na tyle popularny, że nie dziwi fakt, że wiele firm specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych właśnie w oparciu o ten system.

Czym jest dokumentacja techniczna?

Na podstawie dokumentacji technicznej można sprecyzować czas realizacji poszczególnych etapów projektowania, a nawet przedstawić kosztorys realizacji projektu.

Mieć ciasteczka czy z nich zrezygnować?

Od pewnego czasu wielu Internautów wchodząc na stronę internetową spotyka się z informacją typu: „Strona korzysta z plików cookies…” Ale jakie realne ma znaczenie dla użytkownika taka informacja?

Ochronna e®ka

Kupujesz dziecku klocki, a na opakowaniu nad nazwą znajduje się tajemnicze ®, nazwa twoich ulubionym butów też je posiada. Są obecne wokół nas, ale czy wiesz skąd i dlaczego się tam wzięły?

Relacje i reakcje! Zarządzanie klientami - CRM

Każdemu przedsiębiorstwu zależy na tym, aby Klienci byli zadowoleni z oferowanych im produktów czy usług. Jednak aby osiągnąć zewnętrzny sukces, należy zorganizować współpracę wewnątrz firmy. Wdrożenie, a następnie rozwój sklepu …

Czym są systemy SFA?

System SFA dostosowany do branży handlowej może przedstawiać mapę tras wyznaczonych dla pracowników sprzedających produkty w terenie, a dla call center przechowywać skrypty rozmów dla konsultantów telefonicznych.