FrontEnd Developer - programista stron www

Jeśli HTML 5, CSS 3, JavaScript, Bootstrap nie są Ci obce, to praca dla Ciebie !

Poszukujemy osoby na stanowisko FrontEnd Developer - programista stron www.

Dzięki wieloletniemu doświadczenie służymy zarówno doradztwem technologicznym, jak i wsparciem biznesowym dla klientów chcących w sprawny sposób przenieść swój biznes do internetu.

Dysponujemy sporej wielkości biurem na Bocianowie w Bydgoszczy. Dla naszych Pracowników i Klientów zaaranżowaliśmy 220 m kw. powierzchni loftowej.

Po za wygodnym stanowiskiem pracy do dyspozycji nowoczesna kuchnia z expressem wyposażonym w Bromberg Kaffee, sala szkoleniowa (20osobowa) z projektem 4K - którą wykorzystujemy także do imprez integracyjnych ;-) , a także strefa odpoczynku (PS4, dart i wygodne sofy).

Co będzie należało do Twoich zadań? 

  • projektowanie niestandardowych stron www
  • prace programistyczne zlecane przez pracowników SEO
  • audytowanie i poprawianie UX / SXO dla klientów, których obsługujemy w ramach abonamentów

Co możemy Ci zaproponować?

  • umowę o pracę lub zlecenie (jak wolisz!)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w biurze w Bydgoszczy w zespole młodych ludzi w świetnej atmosferze

Napisz do nas jeśli jesteś:

  • dyspozycyjny od poniedziałku do piątku 
  • kreatywny
  • Twoja głowa jest pełna pomysłów
  • komunikatywny i potrafisz utrzymać dobre relacje z klientem

Wyślij do nas swoje CV!

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Grupa Mediart Sp. z o.o. siedzibą pod adresem 85-040 Bydgoszcz, ul. Świecka 8. Udostępnienie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast udostępnienie wszelkich dodatkowych danych jest dobrowolne. Udostępnienie danych dodatkowych oznacza wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora. Udostępnione w aplikacji dane przetwarzane są przez administratora wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. Osobie udostępniającej dane przysługuje prawo żądania od Grupa Mediart dostępu do danych, które jej dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

Osoby udostępniające dane są obowiązane dołączyć do dokumentów aplikacyjnych oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Mediart Sp. z o.o. siedzibą pod adresem 85-040 Bydgoszcz, ul. Świecka 8 danych osobowych udostępnionych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupa Mediart Sp. z o.o. obecnie, a także w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania udostępnionych danych osobowych oraz moje uprawnienia.