95% użytkowników szukających firmy, produktu lub usługi zaczyna od… Google!

Google Moja Firma to usługa oparta na narzędziach Google, która pozwala zwiększyć lokalną widoczność firmy w wyszukiwarce oraz mapach. Jest to doskonała opcja dla małych i średnich firm, które działają lokalnie. Potencjalni klienci mogą Cię znaleźć w prosty sposób, dzięki widoczności w wyszukiwarce oraz mapach. 

Popraw wyniki lokalne dzięki pozycjonowaniu Google w Bydgoszczy!

Wizytówka w Mapach Google to lepsza widoczność dla Twojej firmy i strony. My uzupełnimy Twoją wizytówkę, zadbamy o jej aktualizację oraz spójność danych udostępnianych w Internecie. Dodatkowo stworzymy treści, które będą lepiej ją pozycjonować lokalnie w wyszukiwarce.
Sama publikacja wizytówki to jednak za mało. Zwiększenie zainteresowania ofertą, liczby wizyt w siedzibie lub wejść na stronę jest efektem jej optymalizacji. Należy systematycznie prowadzić wizytówkę i aktualizować informacje. Chcesz stworzyć wizytówkę? A może zależy Ci na jej lepszej widoczności?

Co może zrobić dla Ciebie Grupa Mediart?

Nasze działania są… kompleksowe:

  • założymy lub przejmiemy wizytówkę Twojej firmy w Google,
  • wprowadzimy niezbędne informacje,
  • pomożemy w procesie weryfikacji,
  • przygotujemy opisy, które pozytywnie wpłyną na pozycjonowanie,
  • stworzymy reguralne wpisy z ofertą,
  • utworzymy dedykowaną stronę business site. 

   

Zdjęcia sferyczne Twojej firmy!

 

 

 

Chcesz, aby Twoi Klienci mogli zajrzeć do wnętrza Twojego biura zanim do niego dotrą? Zdjęcia sferyczne w Google Maps pozwalają na wirtualny spacer po Twoim biurze, sklepie, restauracji, klinice lub salonie! Nie tylko wykonamy dla Ciebie specjalistyczne fotografie 360°, ale również zajmiemy się ich publikacją i moderacją w Wizytówce Google Moja Firma.

 

Porozmawiajmy o najlepszej strategii dla Twojej firmy