Jesteś ekspertem w branży? Pokaż to innym!

Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, to profil na LinkedIn jest dla Twojej firmy! Obecnie LinkedIn to ponad 4 miliony użytkowników w Polsce — to duża szansa, aby rozwijać swoją firmę w sieci.

Czym jest LinkedIn?

To serwis społecznościowy łączący profesjonalistów, który umożliwia nawiązywanie relacji biznesowych oraz mobilność zawodową. Zawiera informacje specjalistyczne dla branż, fachowe artykuły, wydarzenia biznesowe, analizy gospodarcze oraz dyskusje.
Dla kogo? Prowadzenie firmowego profilu na LinkedIn umożliwia pokazanie oryginalnych produktów i procesów w firmach. Serwis zapewnia relacje B2B, ułatwia poszukiwanie partnerów, kontrahentów i pracowników.

Profil biznesowy vs profil prywatny na LinkedIn

Jako agencja social media w Bydgoszczy nie tylko zajmujemy się promowaniem marki na LinkedIn, ale również wesprzemy Cię w budowaniu Twojego profilu osobistego! To właśnie stworzenie marki osobistej na LinkedIn daje możliwości rozwoju dla firm! Przygotujemy lub zdredagujemy treści na Twój profil i dostarczymy je do samodzielnej publikacji. Zadbamy także o idnetyfikację graficzną profilu! 

 

 

Chcesz poznać szczegóły? Daj znać!

 

Dlaczego warto być na LinkedIn?

  • W ramach tego serwisu możesz stworzyć stronę swojej firmy — prezentować osiągnięcia, angażować pracowników i pozyskiwać kontakty biznesowe.
  • Coraz częściej jest to także miejsce, w którym potencjalni klienci poszukują informacji o danej firmie.
  • To duże ułatwienie w procesie rekrutacyjnym — znajdziesz tam nowych, wykwalifikowanych pracowników. 
  • Zbudujesz wizerunek, który będzie kojarzony z innowacyjnością, wysoką jakością kompetencji oraz etyką.
  • Możesz prowadzić profesjonalne działania employer-brandingowe i marketingowe.

Należy jednak zacząć od strategii działania. Nie wiesz jak? Skorzystaj z oferty Mediart - Agencji Social Media w Bydgoszczy!