Strona internetowa firmy przestaje być wyłącznie wizytówką przedsiębiorstwa. Dobrze stworzona strona www pełni funkcję narzędzia do sprawnej i szybkiej komunikacji pomiędzy firmą a klientem. Profesjonalnie zaprojektowana witryna internetowa potrafi zainteresować klienta ofertą i przedstawić mu ją w przejrzysty i ciekawy sposób, co prowadzi do skorzystania z oferowanych usług. Zadbanie o wyróżniającą się designem, estetyczną, szybką i łatwą w obsłudze witrynę niesie za sobą same korzyści. Robimy wszystko, aby projektowane przez nas strony spełniały wszelkie oczekiwania klientów.

Co nas wyróżnia?

Poszukują Państwo firmy z Bydgoszczy, która wykona profesjonalną i nowoczesną stronę internetową w atrakcyjnej cenie? Witamy w Mediart. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobiście w naszej siedzibie, w celu omówienia szczegółów projektu. Tworzone przez nas strony www charakteryzują się nie tylko korzystną ceną, ale także intuicyjną i prostą obsługą oraz oryginalnym designem, dopasowanym do branży firmy. Projektujemy przyjazne dla użytkowników panele administracyjne, umożliwiające stałą kontrolę nad stroną oraz szybką modyfikację treści.

Co to jest responsywna strona www?

Z roku na rok postęp technologiczny zaskakuje coraz bardziej. W dzisiejszych czasach wizytówka firmowa w postaci strony www to za mało. Smartfony i tablety bardzo ułatwiły poruszanie się po Internecie i sprawiły, że ludzie stali się bardziej wygodni. To główna przyczyna, przez którą nasza firma oferuje responsywne strony www, które są dostosowane do urządzeń mobilnych.

Responsywna wersja stron www sprawia, że strona internetowa automatycznie dopasowuje się do danego urządzenia (smartfona, tableta) oraz jego rozdzielczości. Sprawia to, że wszystkie elementy znajdujące się na stronie (teksty, logo, zdjęcia) zmieniają swoje rozmiary, a czasami rozmieszczenie na stronie, przez co wszystko jest bardziej czytelne i nie ma potrzeby powiększania widoku ekranu. Strona oglądana na komputerze stacjonarnym pozostaje bez zmian.

Produktowe strony internetowe

Serwisy produktowe mają za zadanie skupienie potencjalnych klientów na produkcie lub usłudze. Głównym celem takiej strony www jest wszechstronna prezentacja produktu/usługi.
Strona internetowa skoncentrowana na danym produkcie może być promowana w wyszukiwarkach internetowych (pozycjonowanie) o wiele prościej niż podobna do niej podstrona z produktem - przeczytaj więcej o tzw. technice Long Tail.

Zalety naszych realizacji stron internetowych

  • Nowoczesny layout i projekt graficzny - tworzymy intuicyjne strony www, które budują zaufanie i kreują pozytywny wizerunek.
  • Nowoczesny system CMS - w prosty i przystępny sposób, bez znajomości technik programowania zarządzasz całą zawartością strony www.
  • Nieograniczone możliwości rozwoju - nasze narzędzia posiadają otwarty kod, dzięki czemu mogą być rozwijane przez niezależnych programistów.
  • Bezpieczeństwo - mamy obsesję na punkcie bezpieczeństwa oraz zapewnienia ciągłości świadczonych usług, dlatego zaufały nam firmy takie jak Belma S.A. czy firmy sektora bankowego.
  • Optymalizacja SEO - każda firma programistyczna na swojej stronie www wspomina o tym zakresie, często nie mając pojęcia o podstawowych zasadach SEO. Dzięki naszym modułom optymalizacyjnym i szkoleniu jakie dostajesz, po wdrożeniu przez nas systemu Twoja strona znajdzie się w oczekiwanych przez Ciebie miejscach wyszukiwarki Google.
  • Wsparcie on-line - każdy Klient dostaje dostęp do infolinii - dzwoniąc na nią nie rozmawiasz z telemarketerem czy handlowcem, ale bezpośrednio z programistą, który projektuje / projektował Twój system. Jeśli będziesz miał problem zawsze możesz zadzwonić lub napisać maila, postaramy się pomóc.
  • Zgodność z RODO.

Sprawdź czym jest SXO


 

Strona internetowa - szybka realizacja

CMS
strona www w 3 dni
24 miesiące gwarancji
rwd
certyfikat ssl
1500 zł netto
Zobacz
od 3500 zł netto
Zobacz
od 1999 zł netto
Zobacz

Uzupełnienie strony www

Content Marketing dla strony internetowej. Nasz Zespół przygotuje treści oraz grafiki dla wszystkich bloków strony głównej, 5 wskazanych podstron oraz 2 wpisów bloga.

Content Marketing
1500 zł netto
Zobacz