Pozycjonowanie – sprawdź, na czym polega SEO!

Dbamy o pozycjonowanie dla najbardziej wymagających klientów. I jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.

Pozycjonowanie stron internetowych to działania marketingowe, których celem jest uzyskiwanie najwyższych pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek. Skrót SEO pochodzi od ang. search engine optimization, a więc optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych. Są to wszystkie praktyki obejmujące dostosowanie stron i treści, aby osiągnąć dobrą pozycję.


Dbamy o pozycjonowanie dla najbardziej wymagających klientów. I jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.


Na wyniki wyszukiwania składają się naturalne oraz płatne wyniki. Naturalne, inaczej mówiąc organiczne są tą częścią, która ma wpływ na pozycjonowanie strony internetowej w Google. Warto wiedzieć, że obecność w reklamach tej wyszukiwarki, nie ma bezpośredniego wpływu na efekty, dlatego warto jest skupić się na naturalnych wynikach wyszukiwania.

Co daje pozycjonowanie?

Nawet sobie nie wyobrażasz, jak wiele zapytań użytkownicy wprowadzają do wyszukiwarek każdego dnia. W 2020 roku było to aż 3,5 miliarda wyszukiwań dziennie! [źródło: https://www.oberlo.com/blog/google-search-statistics] Dlatego potencjał marketingowy jest naprawdę duży! Obecność w wynikach wyszukiwania pozwala na darmową reklamę nawet kilkaset razy w ciągu dnia! Polacy w 97% korzystają z Googla – to Twoi potencjalni klienci!

Dlaczego właśnie Google?

Duże możliwości reklamowe. Dzięki Google możesz dotrzeć do każdego! Z tej wyszukiwarki korzystają zarówno starsi, jak i młodsi użytkownicy. Strony internetowe przeglądane są z komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów, a nawet telewizorów! Wcześniej jednak użytkownicy trafiają na… Googla i tam poszukują informacji. Dobra widoczność w wynikach organicznych daje szansę pojawić się wtedy, gdy użytkownik nas potrzebuje.

 

 

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

Są to działania, których celem jest uzyskanie wysokich pozycji z uwzględnieniem miasta lub regionu. Lokalne pozycjonowanie stron internetowych to doskonałe źródło widoczności w wyszukiwarce, jeśli zależy nam na pozyskiwaniu klientów z naszych okolic.

Pozycjonujemy lokalnie w Bydgoszczy i okolicach!

Nikt nie zna lepiej rynku niż rodzima i działająca od kilkunastu lat firma – to właśnie my! Nasza Agencja Marketingu zadba o to, abyś pojawił się jak najwyżej w wynikach lokalnych.

Proponujemy rozwiązania, które pozwolą Ci się rozwijać na lokalnym rynku, ale też nie zapominamy o najbardziej optymalnych rozwiązaniach dla widoczności w Google. Doradzimy Ci, jaki pakiet SEO będzie dla Ciebie najbardziej korzystny. Dostosowujemy indywidualne pakiety w zależności od potrzeb oraz oczekiwań. Nasi specjaliści doradzą Ci, co warto wdrożyć, a z czego lepiej zrezygnować w promocji swojej strony.

Dla nas ograniczenia nie istnieją! Podejmujemy się pozycjonowania lokalnego nie tylko dla firm z Bydgoszczy, ale z całego kraju. Przeprowadzimy szczegółowy audyt i sprawdzimy Twoją lokalną konkurencję!

Dlaczego warto?

Wielu konsumentów mimo poszukiwań w internecie, nadal woli zakupić produkt lub umówić się na spotkanie na żywo. Ma na to wpływ wiele czynników, a m.in. bezpieczeństwo, pewność czy szybkość transakcji. Niektórym zależy też na tym, aby produkt dostać „od ręki”. Dlatego pozycjonowanie lokalne ma duże znaczenie. Użytkownik wpisuje daną frazę z dopisaniem miasta lub regionu, klika w Twoją stronę i już wie, że może skorzystać z Twojej oferty! 

Kluczowe są… słowa kluczowe!

Tak zwane frazy. Istotny jest ich właściwy dobór, aby móc uzyskać dobry wynik w wyszukiwarce. To właśnie one wpisywane są przez użytkowników, a jeśli znajdą się na Twojej stronie – łatwiej potencjalny klient odszuka Twoją stronę www! Jesteśmy specami od poszukiwania i dopasowywania właściwych fraz. Możesz wybrać je sam – podpowiemy, które będą najlepsze!

 


Sprawdź czym jest SXO


 

CENNIK SXO STRONY WWW    CENNIK SXO ECOMMERCE

Potrzebujesz naszej pomocy przy pozycjonowaniu strony www - pisz!