Media BOX to pakiet stworzony z myślą o naszych Klientach, którzy nie chcą przepalać swoich finansów na działania w marketingu online. Przygotowaliśmy ofertę kompleksową, dzięki której nie musisz poszukiwać kilku wykonawców, którzy zajmą się stworzeniem i promocją Twojej strony firmowej w Internecie. Wszystko to zrobimy w ramach jednego pakietu w Mediart!

Co zawiera nasz BOX?

  • stworzenie intuicyjnej i responsywnej strony internetowej,
  • usługi z zakresu SEO, Content Marketingu i SEM,
  • pozycjonowanie i obsługa Google Moja Firma w obszarze Google Maps.

Działania promocyjne w sieci są niezwykle ważne, aby skutecznie rozwijać firmę. Dlatego właśnie wykorzystujemy wszystkie dostępne możliwości marketingu online. Usługa Media BOX to: stworzenie strony z wizytówką Twojej firmy oraz jej ofertą lub produktami, pozycjonowanie strony www, przygotowanie treści i optymalizację. W pudełku znajduje się także pełna obsługa Twojej Mapy w Google, a więc jej aktualizacja lub założenie.

 

Twój Partner w biznesie z usługą Media BOX

Razem możemy rozwijać Twój biznes! W jaki sposób? Media BOX to wiele korzyści dla Twojej firmy: dbanie o obecność marki w sieci, poprawa wizerunku, a także lepsza widoczność, która jest tak ważna, aby pozyskiwać nowych klientów.

Działania jakie przeprowadzimy w ramach usługi Media BOX-u dają możliwość reklamy Twojej firmy poprzez prezentowanie oferty na stronie, tworzenie artykułów eksperckich, poradników i treści świadczących o profesjonalizmie Twojej marki. Zbudujemy trwałe relacje z klientami i pozyskamy zupełnie nowych za pomocą wizytówki w Google Moja Firma.

 

Co obejmują nasze prace nad pozycjonowaniem stron?

 

Przede wszystkim CONTENT!

Masz już dość e-maili z raportami, które musisz czytać? Zapomnij o nich! My działamy skutecznie, a efekty widoczne są w sprzedaży i ruchu na stronie! Skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu wartościowych treści, które Google tak bardzo ceni.

Zaczynamy od… audytu! To pierwszy etap pozycjonowania www, podczas którego okiem specjalisty sprawdzamy Twoją stronę pod względem technicznym. Audyt umożliwia zaplanowanie kolejnych prac, wprowadzenie zmian i optymalizację pod kątem SEO.

Optymalizacja SEO. Nasi doświadczeni webmasterzy zajmą się także stroną techniczną. Zoptymalizują stronę i wykonają zabiegi niezbędne do osiągnięcia najlepszych wyników w wyszukiwarce. Dotyczy to m.in. sposobu działania www, a więc szybkości ładowania czy intuicyjności.

Copywriting SEO. To tworzenie nowych, wartościowych treści dla Twojej strony. Zajmiemy się poprawą tekstów już istniejących, ale też napiszemy dla Ciebie zupełnie od podstaw. Dodamy też frazy kluczowe, dzięki którym strona będzie lepiej widoczna w wyszukiwarce. Nasi specjaliści od content marketingu robią to naprawdę dobrze!

Facebook Content Marketing. Chcesz nawiązać stałą komunikację ze swoimi Klientami? Mamy na to sposób! Chętnie pomożemy Ci stawiać pierwsze kroki w social mediach lub rozwiniemy je dla Ciebie. Stworzymy Fanpage Twojej firmy i poprowadzimy działania tworząc interesujące treści dostosowane do standardów Facebooka.

GMF - Twoja wizytówka w Google. Stworzymy profil Twojej firmy, a jeśli już go masz – będziemy go nieustannie aktualizować. Zajmiemy się także komunikacją z klientami i moderacją opinii. Stworzymy unikalny opis firmy, który będziemy dostosowywać do wymagań Google. Przygotujemy wpisy w aktualnościach wizytówki.

 

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu z Grupą Mediart?

 

Najlepiej dobrane słowa kluczowe!

Nieustannie śledzimy zapytania, które wpisują użytkownicy w wyszukiwarkach. Sprawdzamy, jak działa konkurencja i przeprowadzamy audyt Twojej strony www. To pierwszy krok w pozycjonowaniu stron internetowych, aby odpowiednio dobrać słowa kluczowe, mające wpływ na efekty SEO.

Optymalizacja www.

Dokładnie analizujemy to, co znajduje się na Twojej stronie. Wprowadzamy także modyfikacje, które będą niezbędne do przeprowadzenia działań pozycjonowania. O wszystkich zmianach będziemy raportować!

Przejrzyste rozliczenia.

Już na początku współpracy określamy konkretną stawkę za pozycjonowanie i konkretne działania. Dzięki temu możesz z wyprzedzeniem łatwiej planować swój budżet.

Wsparcie na każdym kroku.

Nie tylko tworzymy treści, audyty i weryfikujemy błędy. Na każdym etapie współpracy zapewniamy fachowe doradztwo naszych specjalistów. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, ale też wpaść do biura na pyszną kawę – jak Ci wygodnie!

Wdrożenie.

Nauczymy Cię, jak monitorować pozycję strony, a także podpowiemy, jak działać samodzielnie. Na bieżąco będziesz mógł monitorować efekty naszej współpracy. Podpowiemy, co warto wdrożyć, a czego unikać podczas promowania www.

 

Zostań Love Brandem w sieci dzięki pozycjonowaniu marki z Mediart!

Co to za usługa? Pozycjonowanie marki to działania, których celem jest nadanie indywidualnego charakteru, który wyróżni Cię pośród konkurencji. Do tego wykorzystujemy różne kanały i media społecznościowe. Stawiamy na autentyczność i mamy masę pomysłów, jak reklamować Twoją firmę!

Wyraź charakter swojej firmy!

To oferta skierowana dla tych, którzy chcą budować silny branding, wyróżnić się w Internecie oraz zająć pozycję w świadomości klientów. Razem wyznaczymy cel i kierunek działań, a jeśli Ty masz jakieś propozycje i pomysły, lecz nie wiesz jak je zrealizować - jesteśmy otwarci! Firmy, które jasno określiły zasady i cel marketingowy mają szansę na sukces działań w sieci! Przygotujemy spersonalizowaną kampanię reklamową w oparciu o social media oraz pozycjonowanie Google. Zaplanujemy treści, zoptymalizujemy profile firmowe lub je utworzymy. Ta usługa powstaje w porozumieniu z Tobą, po określeniu Twoich potrzeb i wymagań.

Dlaczego warto pozycjonować markę?

  • Zdobędziesz zupełnie nowych klientów,
  • Zajmiesz pewną pozycję na rynku,
  • Wykorzystasz cechy marki by poprawić swój wizerunek,
  • Określisz kierunek rozwoju,
  • Skutecznie będziesz komunikować się z klientami!

Oto kanały, które możemy dla Ciebie prowadzić: 

Pozycjonowanie Google
Pozycjonowanie Google Maps
Prowadzenie Facebook
Prowadzenie Linkedin

 

Prowadzenie Instagram
Prowadzenie Twitter
Prowadzenie YouTube
Prowadzenie TikTok