Co obejmują nasze prace nad pozycjonowaniem stron?

 

Przede wszystkim CONTENT!

Masz już dość e-maili z raportami, które musisz czytać? Zapomnij o nich! My działamy skutecznie, a efekty widoczne są w sprzedaży i ruchu na stronie! Skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu wartościowych treści, które Google tak bardzo ceni.

Zaczynamy od… audytu! To pierwszy etap pozycjonowania www, podczas którego okiem specjalisty sprawdzamy Twoją stronę pod względem technicznym. Audyt umożliwia zaplanowanie kolejnych prac, wprowadzenie zmian i optymalizację pod kątem SEO.

Optymalizacja SEO. Nasi doświadczeni webmasterzy zajmą się także stroną techniczną. Zoptymalizują stronę i wykonają zabiegi niezbędne do osiągnięcia najlepszych wyników w wyszukiwarce. Dotyczy to m.in. sposobu działania www, a więc szybkości ładowania czy intuicyjności.

Copywriting SEO. To tworzenie nowych, wartościowych treści dla Twojej strony. Zajmiemy się poprawą tekstów już istniejących, ale też napiszemy dla Ciebie zupełnie od podstaw. Dodamy też frazy kluczowe, dzięki którym strona będzie lepiej widoczna w wyszukiwarce. Nasi specjaliści od content marketingu robią to naprawdę dobrze!

Facebook Content Marketing. Chcesz nawiązać stałą komunikację ze swoimi Klientami? Mamy na to sposób! Chętnie pomożemy Ci stawiać pierwsze kroki w social mediach lub rozwiniemy je dla Ciebie. Stworzymy Fanpage Twojej firmy i poprowadzimy działania tworząc interesujące treści dostosowane do standardów Facebooka.

GMF - Twoja wizytówka w Google. Stworzymy profil Twojej firmy, a jeśli już go masz – będziemy go nieustannie aktualizować. Zajmiemy się także komunikacją z klientami i moderacją opinii. Stworzymy unikalny opis firmy, który będziemy dostosowywać do wymagań Google. Przygotujemy wpisy w aktualnościach wizytówki.

 

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu z Grupą Mediart?

 

Najlepiej dobrane słowa kluczowe!

Nieustannie śledzimy zapytania, które wpisują użytkownicy w wyszukiwarkach. Sprawdzamy, jak działa konkurencja i przeprowadzamy audyt Twojej strony www. To pierwszy krok w pozycjonowaniu stron internetowych, aby odpowiednio dobrać słowa kluczowe, mające wpływ na efekty SEO.

Optymalizacja www.

Dokładnie analizujemy to, co znajduje się na Twojej stronie. Wprowadzamy także modyfikacje, które będą niezbędne do przeprowadzenia działań pozycjonowania. O wszystkich zmianach będziemy raportować!

Przejrzyste rozliczenia.

Już na początku współpracy określamy konkretną stawkę za pozycjonowanie i konkretne działania. Dzięki temu możesz z wyprzedzeniem łatwiej planować swój budżet.

Wsparcie na każdym kroku.

Nie tylko tworzymy treści, audyty i weryfikujemy błędy. Na każdym etapie współpracy zapewniamy fachowe doradztwo naszych specjalistów. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, ale też wpaść do biura na pyszną kawę – jak Ci wygodnie!

Wdrożenie.

Nauczymy Cię, jak monitorować pozycję strony, a także podpowiemy, jak działać samodzielnie. Na bieżąco będziesz mógł monitorować efekty naszej współpracy. Podpowiemy, co warto wdrożyć, a czego unikać podczas promowania www.