Żadna branża nie jest nam obca! Weryfikujemy wszystkie informacje i tworzymy treści oparte sprawdzonych źródłach. Ich charakter może być przeróżny – informacje, opisy, ciekawostki, słowniczki, poradniki i wiele więcej! Wszystko to oczywiście pisane pod kątem SEO, jednak nie zapominamy, że to Twój odbiorca jest najważniejszy i te treści są dla niego!

Poprawne i wartościowe treści na stronie www

Jak to robimy? To proste! Sprawdzamy, na jakie słowa kluczowe warto pozycjonować Twoją stronę i tworzymy unikalne treści, które je zawierają.
Wiele stron internetowych nie posiada wystarczającej ilości treści. Brak tekstów na stronie głównej, opisy produktów kopiowane od producentów, pominięcie bloga – napiszemy je dla Ciebie!
Artykuły na bloga tworzą doświadczeni copywriterzy, dla których zawiłości językowe to pestka! Teksty weryfikowane są pod względem poprawności językowej i dostosowane do każdego czytelnika. Piszemy tak, jakbyśmy chcieli by pisano o nas :)

E-A-T - Expertise-Authoritativeness-Trustworthiness

To właśnie tworzenie contentu staje się coraz ważniejsze w zakresie pozycjonowania. Co więcej, E-A-T zostało wpisane w wytyczne Google Content musi być unikalny, wysokiej jakości i wiarygodny. E-A-T to:

  • Eksperckość.
  • Autorytet.
  • Wiarygodność.

A szczegóły E-A-T znajdziecie na naszym Facebooku.